Nový předmět: 3D tisk v praxi

F3410 – 3D tisk v praxi je nový předmět doc. Mgr. Pavla Slavíčka, Ph.D. a Mgr. Vlasty Štěpánové, Ph.D.​ Jeho cílem je seznámit studenty s 3D tiskem a jeho využitím v praxi, například v laboratoři nebo výuce.

3. 5. 2024 Tereza Schmidtová Anežka Winklerová

Bez popisku

Novinkou v podzimním semestru bude předmět: F3410 3D tisk v praxi. Předmět garantuje Ústav fyziky a technologií plazmatu a je otevřen studentům libovolného oboru.

Předmět vás seznámí nejen s principy a základní konstrukcí 3D tiskáren, ale i jejich historií a využitím. Získáte praktické tipy a zkušenosti s vytvářením 3D modelů v různých programech. Poznáte vlastnosti tiskových materiálů a připravíte a vyrobíte si vlastní 3D model.

Bez popisku

Přehled všech článků